loading...
Rok liturgiczny: B/II
Wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
13 lipca 2024

XIII Niedziela Zwykła 30.06.2024 r.

dwa tygodznie temu, 2024-06-28 Odsłon: 38

1. „Nie bój się, wierz tylko” – dzisiaj te słowa Pan Jezus kieruje do każdej i każdego z nas. Warto rozpoczęty czas wakacji wykorzystać do pogłębienia wiary i relacji z Bogiem.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca i niedziela adoracyjna.

W pierwszy czwartek zapraszam do wspólnej modlitwy za wszystkich powołanych do służby Bożej oraz o nowe i święte powołania – w tych intencjach odmówimy wspólnie Litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa.

W pierwszy piątek przed południem odwiedzimy starszych i chorych Parafian z Komunią Świętą od godz. 9.00, a po południu zapraszamy na modlitwę adoracyjną i do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17.00. Adorację zakończymy nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Mszą wotywną o Sercu Bożym.

W pierwszą sobotę przed Mszą wieczorną odprawimy wynagradzające nabożeństwo różańcowe, wystawienie Najśw. Sakramentu od godz. 17.00.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła Michalskiej Annie i Mazur Wioletcie a na następny tydzień są proszone osoby: Suprun Małgorzata i Orłowska Natalia.

4. Składam najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny. Wszystkim, którzy niebawem wyruszą na wakacje, życzę bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. A tych, którzy w naszej wspólnocie będą spędzać czas wolny, serdecznie pozdrawiam.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

W środę, 3 lipca – św. Tomasz, Apostoł, który według tradycji miał zanieść Dobrą Nowinę do Indii, a jego wyznanie wiary winno być dla nas stałą inspiracją.

W sobotę, 6 lipca – bł. Maria Teresa Ledóchowska, patronka dzieł misyjnych w Polsce, która swoje talenty i zdolności poświęciła dziełu misyjnemu Kościoła, zwłaszcza dla rozkrzewiania wiary w Afryce.

 Parafia Chrystusa Króla

Gosław 77, 72-320 TRZEBIATÓW

Nr konta parafialnego: 61 8566 1026 0300 6188 5002 0001

Kancelaria parafialna czynna w: środy, piątki po Mszy św. wieczornej.

Gdzie nas znajdziesz

mapa